top of page

z nutą historii...

Na początku... 

Od zawsze byłam blisko natury. To moja Mama pokazała mi jak być wrażliwą na przyrodę. Od najmłodszych lat, podczas wakacji spędzanych na ogródku, Dziadkowie pokazywali mi sztukę ogrodniczą.
Wtedy nie zdawałam sobie sprawy dlaczego chcę robić "niby ozdobne grządki" akurat wśród marchewek, czy pomidorów :-) 

Tak narodziła się autentyczna pasja. Ogród przy domu rodzinnym w Zielonej Górze, ogródki działkowe, ogród przydomowy w Warszawie od ich początków mnie pochłaniały!

Kroniki z wakacji też były:-)

Scan0001-1 (2).jpg
Scan0006 (2).jpg
stare ogrodek-1 (2).jpg
Scan0002-1 (2).jpg

Tak narodziła się autentyczna pasja!

... do dzisiaj!

... dalsze kroki

Moje zawodowe losy na kilkanaście lat związałam ze światem biznesu. Jako magister zarządzania byłam odpowiedzialna za działy marketingu rozwoju i aktywacji wielu marek w dużej, międzynarodowej korporacji. Tam zbudowałam solidne podstawy zarządzania projektami na różnych szczeblach organizacji. Stamtąd czerpię doświadczenia, aby do każdego zadania zawodowego podchodzić w usystematyzowany i zaplanowany sposób.

1.JPEG
IMG_1897.jpg
E38B2BBB-1FDA-4209-BA9D-3B85FA4D510F_edited.jpg

... jednak pasja górą!

Zgodnie z głosem serca od kilku lat jestem związana z zieloną branżą. Specjalistyczne studia podyplomowe, kursy i kilkuletnia praktyka uzupełniły moje doświadczenie o konieczne aspekty botaniczne, techniczne i prawne.

Z zamiłowania do świata roślin i ich roli w kształtowaniu przestrzeni oraz uzupełniania architektury, z autentyczną pasją podchodzę do każdego nowego projektu, a tym bardziej jego realizacji.

okti 1.jpg

... mocno w zielonej branży! 

 

Aktywnie uczestniczę i wspólorganizuję ważne wydarzenia branżowe, odwiedzam ogrody botaniczne i realizacje, jestem blisko szkółkarzy, czujnie obserwuję aranżacje zieleni z architekturą skąd czerpię wiele inspiracji. 

... i jeszcze złapane w kadrze :-)

Prace w ogrodzie, fotografowanie roślin i krajobrazu, podróże od zawsze byly dla mnie inspiracją! Dlatego w wolnej chwili łapię kadry w krajobrazie bliższym i dalszym. Ogrodowym, miejskim, dzikim.

Logo LbO.jpg
IMG_6699.JPEG
21.JPEG
IMG_7247.JPEG
2.JPEG

... przeciwna betonozie od dzieciństwa :-)

IMG_5387_edited.jpg
IMG_5382_edited.jpg
IMG_5384_edited.jpg

... rysunki:-)

IMG_5379.JPEG
IMG_5380.JPEG
IMG_5381.JPEG

... w lesie, w parkach, na pustyni:-)

IMG_5388_edited.jpg
IMG_5389_edited.jpg
IMG_5393_edited.jpg
bottom of page